Novinky

Poslední kolo soutěže

17.03.2013 10:46

Ahoj Vám všem...

Tak je za námi poslední kolo soutěže a to ne příliš vyvedené.

Bohužel jsem oba dva poslední zápasy prohráli a tak jsme se nerozloučuili se sezónou příliš dobře. Náprava však může přijít dřív, než by jsme potřebovali. O celkové umístění v tabulce si zahrajeme 24.3. od 16:00 dvou zápas proti celku FK Union Slaný, se kterými jsme v sezóně hráli nerozhodný zápas 2:2 a tak můžeme předpokládat i nyní, vcelku urputný boj. Bohužel proti nám hraje fakt jednak marodka a také již začátek sezóny velkého fotbalu a tak je dost možné, že k utkání nastoupíme bez střídání....

 

Poslední dva zápasy jsme sehráli proti FOBOZ Slaný ,,C´´ a FK Jafra Slaný, jednoznačně silnějším týmem nám připadal Jafra Slaný, který disponuje velkou spoustou mladých a talentovaných hráčů. 

První zápas se pro nás již od začátku nevyvýjel moc dobře a tak jsme pořád tahali za kratčí konec, po vyrovnání na 1:1 se nám ale přestalo dařit směrem dopředu a tak z velkých šancí, které jsme měli, se nám nedařilo nic proměnit v branku, která by nám pomohla vrátit se zpět do zápasu. I když konečný vysledek 4:3, nevypadá děsivě, hra děsivá od nás rozhodně byla. Nekoordinovanost v obraně a neefektivní útok nás bohužel stáli cenné body. 

 

Pro druhý zápas jsme se rozhodli udělat jednu výměnu a to, že Gašper šel hrát obránce a Konopásek útočníka. Jindy tak skvěle hrající Gašper byl spíše v začátku zápasu našim popravčím. Hned v úvodu, při první akci supeře si krásně vymetl šibenici vlastní branky a Gajdoš M. zůstal na brankové čáře a jen bezmocně sledoval, bohužel skvělou trefu Gašpera. 0:1 pro soupeře. Snažení se využití střelecky produktivního potenciálu Konopáska přineslo ovace. Patřil k nejčastěji střílejícím hráčům celého zápasu a dost možná i celé soutěže, a tak byl velikou hrozbou pro soupeře. Celou sezónu skvěle hrající nová posila Ballada, se dokázal prosadit a zařídit  srovnání ještě do poločasu. 1:1. Hned v úvodu jsme se prosadili po druhé 2:1,rozhodně jsme nebyli lepším celkem, Jafra totiž oplívá sestavou plnou mladých a talentovaných hráčů a tak nic nevzdávali. Ještě dvě minuty před koncem zápasu jsme vedli o jednu branku, ale v závěru se nám nevyplatilo tak známé a otřepané pravidlo - nedáš, dostaneš, po trefené tyčce a následného proti útoku jsme dostali gól na 2:2, hned následně po rozehrání jsme trefili horní tyčku a opět hned z následného odrazu jsme dostali gól na 2:3, a tak 20 vteřin před koncem bylo jasno o vítězi. Musím zde pochválit soupeře za skvělou koncetraci a bojovnost až do konce. Na druhou stranu, nám chyběli dvě veliké opory, které by si konec zápasu rozhodně uhlídali. Zranění kapitán Baďura a smrtící střelec a zarputilí bojovník Klekner. Další za zmínku stojí fakt, že jindy tak dobře chytající Martin Gajdoš, rozhodně v těchto zápasech nepatřil k oporám a bohužel se mu nepodařilo kluky podpořit v bojovnosti.

 

Co na plat, balón je kulatý, futsal je jen hra, a tak se nám snad 24.3. povede překvapit soupeře i fanoušky a rozloučit se vítězně.

Bad

OKRESNÍ SOUTĚŽ II. TŘÍDY 2012/2013

17.03.2013 00:00

 

 

OKRESNÍ SOUTĚŽ II. TŘÍDY 2012/2013

Pos   Tým Z B
1 FC Arvato Stochov 17 44
2 FC Meiller Slaný 17 41
3 FT Nové Strašecí 17 38
4 FK Stochov 17 37
5 FK Union Slaný 17 30
6 TJ Slabce 17 29
7 Jafra FK Slaný 17 25
8 1. FC Horní Bezděkov 17 24
9 FC Foboz Slaný C 17 23
10 Blevice 73 17 20
11 European Transport Slaný 17 17
12 Meteor Stochov 17 17
13 FC Krakovec 17 17
14 SK Stehelčeves 17 17
15 RSC Čechie Slaný C 17 15
16 PK Třebusice C 17 14
17 Ceresit Hvězda Kladno 17 14
18 FK Kačice 17 13

 

Nová sezóna

12.02.2013 22:23

 

Zdravím veškeré naše fanoušky a příznivce sportu.

Přicházím s pár informacemi, které se týkají naší nové, staré sezóny. Již dlouho zde nebylo nic napsáno a ani zaktualizováno. Snad se do projektu a informovanosti opět zapálím, a na tvoření stránek si snad dám zase záležet. :)

Sezónu 2012/2013 je (byla) pro nás snad uplně vším nová a sám za sebe musim uznat, že ve všem lepší. Co se týká kolektivu a nálady v kabině i na hřišti... nikdy jsem nehrál v lepším týmu a s lepší partou lidí. Ať se vyhrává, či prohrává (zatím jsou častější výhry :) ) je v kabině velmi dobrá nálada a kolektiv utužujeme při všech nejrůznějších příležitostech, jako je například SPORTOVNÍ PLES, či narozeniny někoho z nás. Dobrá parta je základem dobrých výsledků a tak jak píši, tak se i děje. 

Letošní sezónu 12/13, jsme nezahájili na Rakovnickém okrese, tak jak tomu bylo zvykem, ale zkusili jsme se přihlásit na Kladenský okres, kde se nám, kupodivu všech, moc daří a nyní okupujeme třetí příčku z 18. celků, kdy na celek FT Nové Strašecí, který je na prvním místě, ztrácíme pouhé tři body. Rozdíl mezi Kladenským a Rakovnickým okresem, je vidět na první pohled a to v kvalitě sportovního zařízení a organizaci celé soutěže.

FT Nové Strašecí, zatím prohrálo jen jediný zápas a to s naším celkem, kdy jsme soupeře přehráli především disciplinovanou hrou, zodpovědnou obranou a smrtícím útokem. Nejhezčí akce zápasu se odehrála po time outu TJ Slabce, který si vzal kapitán Baďura B. a rozdal úkoly, které chtěl od svých kolegů vidět. Ty ho splnili na výbornou. Gajdoš M. (Brankář) hodil dlouhý balón na Kleknera a ten ho z ,,první´´ sklepl na volného Čihu, který nekompromisní střelou levou nohou vymetl protější šibenici velmi dobře chytajícího Vaňka. Výsledek 3:1 pro naše mužstvo nehovoří jednoznačně, ale věřte, že obraz hry jednoznačný byl. Na druhou stranu musíme uznat i kvalitu soupeře, který byl, ku prospěchu nás, oslaben o svoje největší opory a tím nám dal šanci na senzační výsledek.

Druhý zápas jsme hráli proti FC Krakovec (umístěn na 11 místě) a jednoznačně vyhráli výsledkem 6:1, tento zápas se odehrával bez větších emocí a výsledek odpovídal hře. Za zmínku zde snad stojí jen to, že se nám v zápase zranil velmi dobře hrající Klekner a od 5 minuty již nenastoupil a šel předčasně do sprch.

Třetí a poslední zápas jsme odehráli s celkem Blevice 73 a defakto jsme hráli malé derby jelikož nás od sebe dělili pouze tři body. Výsledkem 7:2 pro náš mančaft jsme ale dali najevo, že se nám moc nelíbí, když nám někdo dýchá na paty. Ukázali jsme také, jak silné naše mužstvo je, protože již od začátku jsme prohrávali 0:1, kluci zamakali a zápas nakonec v pohodě dovedli až do vítězného konce. Poklidný zápas narušil ,,labilně´´ slabí jedinec z týmu Blevice 73, kdy po konečném hvizdu rozhodčího vzteky nakopl balón mezi Slabecké futsalisty a tím rozdmýchal oheň. Naštěstí se ale vše obešlo bez vážnějších incidentů a s trouškou postrkování. Bylo to pro nás zklamání tak krásného zápasu. Patří zde díky zbytku hráčům Blevice 73, že si svého ,,bijce´´ uklidnili.

 

Je krásné, že se nám v zápasech neprosazují jen útočníci, ale také obránci, kde bych zejména chtěl pochválit Víťu Melichara, který se během tří zápasů z pozice obránce dokázal prosadit 5 krát. Ne malé díky patří i tento víkend velmi dobře chytajícímu Martinu Gajdošovi, který nás podržel svými precizními zákroky zejména v zápase s FT Nové Strašecí a tím nám dal sílu bojovat. Další dva, které bych zde chtěl zmínit, je Jirka Strouhal a Tomáš Černý. První jmenovaný, Jirka, se velmi dobře zhostil role ,,náhradníka´´ a i když ho nenasazujeme do všech utkání, rozhodně patří do našeho celku a já mu za jeho věrnost a trpělivost moc děkuji. Druhý jmenovaný, Tomáš, je naše opora, ale bohužel po operaci kolena a i když letošní sezónu vynechal jako hráč uplně celou, tak jako divák a opora v publiku rozhodně nevynechal jediný hrací víkend.

 

Děkuji všem hráčům a všem našim příznivcům, kteří nám pomáhají, podporují a fandí.

Já, Bad.